środa, 29 marca 2017

Aż rok

Ten blog ma już rok i równo rok na nim nie pisałam. Tak więc, powiem szczerze: już mnie nie interesuje msp tak samo jak i o nim blogi. Chcę tylko powiedzieć że oddam ten blog w dobre ręce. Jeśli zobaczyłeś ten blog dzisiaj, jutro, za rok ,dwa, to pisz w komentarzu nieważne kiedy, odpowiem i nawet oddam ten blog. A dlaczego to robie? Jak już pisałam nie interesuje się już msp. Mam nadzieję że to zrozumiecie. (wiem że nikt mojego bloga dotąt nie czytał) pa.
~mar
~haall

wtorek, 29 marca 2016

Jak ja zarabiam sc+konkurs na logo

Helo

Jak sam tytuł posta mówi-będzie to post miejący pokazać wam jak ja zarabiam sc.

Wchodzę do pokojów osób,które mają dużo zwierzaków z dużymi levelami

tutaj macie skreena artbooka użytkownika...zapomniałam nicku xdd. Ja sobie nicki przepisałam do zeszytu i czasami wchodze do kilku pokoi owych ms. To powinno chyba zająć godzine. Dlaczego chyba? Bo ja nie wchodze do wszystkich. Ten sposób odkryłam dopiero dwa tygodnie temu więc nie zdążyłam zarobić dużo. konkurs na logo Tak więc oto nagrody: 1 miejsce: 3 autografy, 2 wybrane przez was rzeczy z listy do 900 sc, używanie loga przez miesiąc, prezent do pokoju 2 miejsce: 2 autografy, 1 wybrana rzecz z listy do 600 sc, użycie loga przy w poście z wynikami, prezent do pokoju 3 miejsce: 1 autograf, 1 rzecz z listy do 500 sc, prezent do pokoju Wyróżnienie: niespodzianka Wymagania: Logo powinno być wiosenne Mieć moją ms Mieć mój podpis ( mar lub haall) Loga wysyłamy do 4 kwietnia, 5 zaś będą wyniki. A i jeszcze jedno: mój nick to haall I to już chyba koniec. Żegnam. ~mar ~haall Ps przepraszam że wszystko jest napisane w jednym ciągu (prynajmniej u mnie) nie mogę nic na to poradzić.

Wielki powrót

Cześć.
Tak to ta osoba która... Przeczytajcie wcześniejszy post. Obiecuje że od teraz będe pisała od 2 postów tygodniowo. Obiecuje. Naprawde. Mimo że narazie nie mam żadnych czytelników będe pisała bloga. To jest krótka informacja,żegnam.
~haall
~mar

wtorek, 26 stycznia 2016

nabór redaktorek


hejkneł! Dzisiaj postanowiłam zrobić nabór redaktorw. Stare posty zostały usunięte bo były do dupy. Powodzenia!