środa, 29 marca 2017

Aż rok

Ten blog ma już rok i równo rok na nim nie pisałam. Tak więc, powiem szczerze: już mnie nie interesuje msp tak samo jak i o nim blogi. Chcę tylko powiedzieć że oddam ten blog w dobre ręce. Jeśli zobaczyłeś ten blog dzisiaj, jutro, za rok ,dwa, to pisz w komentarzu nieważne kiedy, odpowiem i nawet oddam ten blog. A dlaczego to robie? Jak już pisałam nie interesuje się już msp. Mam nadzieję że to zrozumiecie. (wiem że nikt mojego bloga dotąt nie czytał) pa.
~mar
~haall

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz