wtorek, 29 marca 2016

Jak ja zarabiam sc+konkurs na logo

Helo

Jak sam tytuł posta mówi-będzie to post miejący pokazać wam jak ja zarabiam sc.

Wchodzę do pokojów osób,które mają dużo zwierzaków z dużymi levelami

tutaj macie skreena artbooka użytkownika...zapomniałam nicku xdd. Ja sobie nicki przepisałam do zeszytu i czasami wchodze do kilku pokoi owych ms. To powinno chyba zająć godzine. Dlaczego chyba? Bo ja nie wchodze do wszystkich. Ten sposób odkryłam dopiero dwa tygodnie temu więc nie zdążyłam zarobić dużo. konkurs na logo Tak więc oto nagrody: 1 miejsce: 3 autografy, 2 wybrane przez was rzeczy z listy do 900 sc, używanie loga przez miesiąc, prezent do pokoju 2 miejsce: 2 autografy, 1 wybrana rzecz z listy do 600 sc, użycie loga przy w poście z wynikami, prezent do pokoju 3 miejsce: 1 autograf, 1 rzecz z listy do 500 sc, prezent do pokoju Wyróżnienie: niespodzianka Wymagania: Logo powinno być wiosenne Mieć moją ms Mieć mój podpis ( mar lub haall) Loga wysyłamy do 4 kwietnia, 5 zaś będą wyniki. A i jeszcze jedno: mój nick to haall I to już chyba koniec. Żegnam. ~mar ~haall Ps przepraszam że wszystko jest napisane w jednym ciągu (prynajmniej u mnie) nie mogę nic na to poradzić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz